Záhlaví Záhlaví Záhlaví
 O společnosti   Produkty   Výrobci   Download   Kontakt 
CardioLab Firma SUBITO je autorizovaná výrobcem GE Medical Systems IT, (ref. Mr. Andreas Tislajaric, Sales Manager, GE Healthcare) pro dovoz, prodej, instalaci, servis a aplikační podporu pro systémy GE CardioLab, GE Mac-Lab a GE ComboLab.
H-Curve Inquiry AFocus Firma SUBITO je autorizovaná výrobcem Irvine Biomedical Inc. (ref. Mr. Peter van der Sluis, Director, Global Sales & Marketing) pro dovoz, prodej a distribuci katetrů pro elektrofyziologická vyšetření a ablace. Vedle generátoru pro RF ablace nabízí také unikátní systém pro ablaci pomocí ultrazvuku.
HIS Cooled Tip RF Generator
EPS320 Firma SUBITO je autorizovaná výrobcem Micropace Pty. Ltd. (ref. Dr. Michael Cejnar, Managing Director) pro dovoz, prodej, instalaci, servis a aplikační podporu pro čtyřkanálovou stimulační jednotku pro elektrofyziologická vyšetření Micropace EPS320.
Axxion Firma SUBITO je autorizovaná výrobcem Occam International BV, divizí Biosensors Pte. Ltd. (ref. Mr. Frits C. van den Hout, Director Sales & Marketing) pro dovoz, prodej a distribuci koronárních stentů (Nexus, Nexus II, Callisto, Calix), balónových katerů PTCA (Senso a Vigor), vodících drátů PTCA Transito a potahovaných stentů Axxion s paclitaxelem.

© SUBITO CZ spol. s r. o., 2006
Všechna práva vyhrazena. All rights reserved.